Сучкоріз Bahco P160-SL-75
Bahco P160-SL-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco P160-SL-75
Сучкорез Bahco (P160-SL-75) | 3 750 грн. |
Сучкорез BAHCO P160-SL-75 | 3 490 грн. |
Сучкоріз BAHCO P160-SL-75 (75 см) V33647 | 3 750 грн. |
Сучкоріз Bahco P160-SL-75 обвідний | 4 388 грн. |
Сучкоріз професійний Bahco P160-SL-75 | 3 150 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель P160-SL-60 — довжина інструменту — 600 мм, вага — 960 г
- Модель P160-SL-75 — довжина інструменту — 750 мм, вага — 1090 г
- Модель P160-SL-90 — довжина інструменту — 900 мм, вага — 1160 р
РекомендуємоПорівняти в таблиці →