Ліхтарик Bailong Police BL-1812-T6
Відео 3Фото 3 |
Bailong Police BL-1812-T6 |
|
Компактний тактичний ліхтарик зі спеціальною кліпсою для кріплення на ремені. Bailong Police BL-1812-T6 здатний забезпечувати максимальний світловий потік 1000 лм, при фокусуванні променя в точку дальність просвіту досягає 500 м. Джерелом світіння виступає потужний світлодіодний випромінювач Cree XM-LT6. Температурний спектр його світіння досягає 4500 К. Передбачена ручне фокусування лінзи.
Ліхтарик має 5 режимів світіння: 25%, 50%, 100 %, а також стробоскоп і SOS. Дану модель можна сміливо використовувати не тільки вдома або на роботі, а також під час відпочинку на природі. Корпус створений на основі анодованого алюмінію,модель має пристойний рівень пилозахисту, вологостійкості і ударостійкості. За автономність роботи відповідає досить ємний акумулятор 18650 (передбачений у наборі).
Дана батарея розрахована на багаторазову перезарядку. Додатково в комплекті є зарядний пристрій, а також 2 блока живлення (230 В та 12 В). Для зберігання/транспортування ліхтарика і зарядного комплекту передбачений зручний пластиковий кейс. Ліхтарик відрізняється надійністю і довговічністю, незважаючи на свою приналежність до бюджетного класу модель є досить практичним і функціональним рішенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong Police BL-1812-T6
Усі ціни 11 →Bailong POLICE BL-1812-T6 30000W | 199 грн. |
Акумуляторний ручний світлодіодний надпотужний ліхтар Bailong BL-1812-T6 | 329 грн. |
Ліхтар-ручний акумуляторний Bailong BL-1812-T6 кишеньковий чорний | 316 грн. |
Ліхтар Police BL-1812-T6 (1х18650, зарядки 220В і 12В, 5 режимів, Zoom, 10 | 345 грн. |
Ліхтар Police BL-1812-T6 (Cree XML-T6, 1000 люмен, 5 режимів, 1х18650) | 299 грн. |