Ліхтарик Bailong Police BL-T8626
Відео 5Фото 3 |
Bailong Police BL-T8626 |
|
Насамперед модель примітна невисокою вартістю, при тому, що здатна забезпечити світловий потік потужністю до 500 лм. Для більшої зручності використання, реалізована можливість регулювання рівня яскравості (два стабілізованих режиму), а корпус захищає "нутрощі" від проникнення вологи і пилу, завдяки чому апарат зручно використовувати в турпоходах та ін. Дальність освітлення – до 150 м. Пристрій важить 136 г, оснащене спеціальним ремінцем для носіння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong Police BL-T8626
Усі ціни 56 →Bailong Police BL-T8626-T6 | 219 грн. |
Фонарь X-Balog BL-T8626C-2 L-072 CN11572 | 670 грн. |
Фонарь X-Balog UV 2 діоди BL-T8626C-2 (L-072) | 540 грн. |
Фонарик Bailong BL-T8626 | 304 грн. |
Ліхтар Bailong BL-T8626 | 381 грн. |
ще 20 пропозицій
0 2 2 0 |
Разом із друзями часто вибираємось на природу для відпочинку, на рибалку за грибами ягодами. Часто беремо із собою намети та організовуємо ночівлю. Хороший невеликий ліхтарик у таких справах це велика підмога. Дає стабільне яскраве холодне світло. Яскравість така, що легко світить на 100-150 метрів. Такі параметри досягаються за рахунок фірмового світлодіода американського Cree XP-E Q5. Ця компанія - лідер ринку потужних світлодіодних джерел світла і є всі підстави, що працювати їх продукт буде довго і надійно. Промінь можна зібрати у вузький конус або навпаки зробити його широким. Широким конусом зручно користуватися на стоянці, наметі, для освітлення снастей на березі водойми. Вузький годиться для підсвічування в далечінь, але користуватися ним потрібно обережно, якщо промінь на повній яскравості потрапляє в очі людині, то дуже сильно сліпить. Яскравість можна встановлювати у двох режимах – максимальна та економ. Є ще режим стробоскопа. Живиться ліхтар від одного літієвого акумулятора або через спеціальний комплектний перехідник від трьох елементів ААА. Має захист від попадання води у вигляді гумових прокладок, заглушки та прогумованої кнопки. Захист від води сумнівний. Особливо все погано на роз'єм для зарядки. Штатна гумова заглушка незручна та швидко відвалюється. Тож купати його я б дуже не рекомендував. Ще засмутив комплектний акумулятор. Його заряду ледве вистачає на 30 хвилин у максимальному режимі та до години в економіці. Купив новий на 3400 мАгод через тиждень після покупки ліхтаря. Тепер на максимумі може працювати близько двох годин. |
Зарядка досить швидка 2-3 години, поки індикатор не стане зеленого кольору. Взагалі я особисто шкодую, що купив - за ці гроші (200 грн) можна взяти краще. Поспішав. Знайдете дешево – для дому, прогулянок зійде цілком. Для полювання і тим більше риболовлі не рекомендую! Для великого не знаю - може як додатковий вдалину, бо широкий промінь тут не отримаєш. приємно користуватися, зум випадково не гуляє, а йде з тріскачкою - прикольно)) Зручно заряджати в корпусі, але це обертається повною відсутністю водонепроникності. якість не дуже. Світить начебто непогано, але це не далекобій. Реально видно метро сто. Світлодіод тут так собі - голова ліхтаря за півгодини трохи тепла, що говорить про невеликий струм споживання. Дірка для зарядки заткнута гумкою - ось це головний одвірок моделі. Імхо резиночка дуже незручно зроблена. Я поки що на неї намотав зверху канцелярську гумку для грошей, щоб не відірвалася. Акк р. - треба купувати панасонік. Якесь паразитне світло йде тонким колом - це крива збірка. рекомендую не купувати |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
anonim
22 квітня 2021, 05:42
Установка аккумулятор #
Как правильно установить аккумулятор в фонарик? Каким концом куда?
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →