ІЧ обігрівач Ballu BIH-AP4-0.8 0.8 кВт
Товар застарів 2 088 грн. Тип: інфрачервоний; Джерело живлення: електромережа; Максимальна потужність: 800; Хв. висота установки (м): 2.4; Макс. висота встановлення (м): 3.5; Режимів нагрівання: Габарити (см): 4x106x13; |
Ballu BIH-AP4-0.8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ballu BIH-AP4-0.8
Ціни на Ballu BIH-AP4-0.8 |
---|---|---|---|---|
Ballu BIH-AP4-1.0 1 кВт | від 4 221 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BIH-AP4-2.0 2 кВт | від 7 739 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu BIH-AP4-3.0 3 кВт | від 6 499 грн. | 2 пропозиції |