ІЧ обігрівач Ballu BIH-AP4-3.0 3 кВт
Ballu BIH-AP4-3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ballu BIH-AP4-3.0
Ціни на Ballu BIH-AP4-3.0 |
---|---|---|---|---|
Ballu BIH-AP4-1.0 1 кВт | від 4 221 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BIH-AP4-2.0 2 кВт | від 7 739 грн. | 3 пропозиції | ||
Ballu BIH-AP4-3.0 3 кВт | від 6 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →