Конвектор Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500 1.5 кВт
Відео 3Фото 2 |
Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Купити Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500 1.5 кВт
Электрический конвектор Ballu Camino Evolution Mechanic BEC/EVM-1500 (20 м | 1 440 грн. |
Обігрівач Ballu BEC/EVM-1500 | 3 500 грн. |
Обігрівач Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500 | 3 500 грн. |
Обігрівач Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500 | 3 505 грн. |
Конвектор Ballu BEC/EVM-1500 | 3 700 грн. |
0 0 3 7 |
Бюджетна і надійна модель без особливих вишукувань і наворотів, проте стабільно працює. Є термостат для підтримки заданої температури. Можна сміливо залишити надовго і не боятися, що повітря в кімнаті дуже сильно прогріється. Заради інтересу навіть термометром перевіряв відхилення від заданої температури в межах 3-4 градусів, що дуже непогано, як на мене. Зручно вмонтовується на стіну. За відносно невеликих габаритів не займає там багато місця. Та й на підлозі можна поставити без проблем. Адекватне керування, механічне. Перемикаються режими м'яко, нічого не скрипить і не заїдає, як це іноді буває з механічними ручками. Повітря обігрівач особливо не висушується навіть за тривалої роботи, що великий плюс. Тобто, не потрібно після кожного включення провітрювати кімнату, впускаючи холодне повітря. Не надто висока потужність. На маленьку кімнату добре вистачає, а ось велику прогріває довго. В описі заявлено, що його потужностей цілком вистачає на 15 квадратних метрів, але це не зовсім так. У мене кімната 14 метрів і то маю питання щодо його продуктивності. Короткий шнур живлення. Якщо монтувати на стіну, потрібно потурбуватися про те, щоб поруч була розетка. користуюся Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500 місяць і більше |
Хороший обігрівач, який можна повісити на стіну, так і поставити на підлогу. Стильно виглядає, добре гріє. Якщо потрібна якість та надійність без зайвих наворотів. Дуже стильно виглядає. Причому однаково добре виглядає і на стіні, і на підлозі, а то буває так, що на стіні обігрівач нормально виглядає, а на підлозі - як батарея. У комплекті є настінні кріплення та ніжки для установки для підлоги. Ніжки дуже зручні, не гнуться і не заїдають при пересуванні. Добре гріє, швидко прогріває повітря у кімнаті. Управління механічне, але зрозуміле, довго розбиратися, як виставити потрібну температуру, не довелося. Задану температуру теж добре підтримує. Чи не сушить повітря в кімнаті. З покупкою цього обігрівача зволожувач повітря я поставив у шафу, не потрібну більше. Легкий, нема ризику, що впаде зі стіни. Є захист від перегріву, хоча особисто мені вона ще жодного разу не знадобилася. Немає захисту від перекидання, тому варто уважно стежити за обігрівачем, якщо в кімнаті маленька дитина. Добре, ніжки дуже стійкі, перевернути складно. Злегка шумить під час нагрівання, але коли нагрівається до потрібної температури – шуміти перестає. Не відображається поточний режим і температура. користуюся Ballu Camino Evolution BEC/EVM-2000 місяць і більше |
Коли мова заходить про кліматичній техніці, продукція бренду Ballu тут як тут. Одним з яскравих представників роду електричних конвекторів є модель BEC/EVM-1500 з добре себе зарекомендувала серії обігрівачів Camino Evolution.
Просте управління
Цифрами в імені конвектора зашифрована максимальна потужність пристрою, виражена у ватах. Відповідно, модель розрахована на обігрів приміщень «квадратурою» близько 15-20 кв. м. Як водиться, робота обігрівача можлива у двох режимах потужності: він або «топить» по повній програмі (1500 Вт), або впівсили (750 Вт). Вибір необхідного режиму, а також вимкнення пристрою виробляються з допомогою трипозиційної кнопки на найпростішої панелі управління. Поряд з вищезазначеної кнопкою розташована механічна ручка регулювання температури обігріву.
На сторожі комфортного мікроклімату
Вирішенням питання підтримки комфортного мікроклімату в приміщенні, де встановлений конвектор, зайнятий високоточний вбудований термостат. Він допускає відхилення від заданого температурного режиму в межах ±1°С. Також виробник всіляко розхвалює фірмовий нагрівач Double G-Force, який має Г-подібну форму в поперечному перерізі. Повітря крізь нього проходить без затримок, в результаті чого кімната нагрівається швидше і рівномірніше. Заявлений термін служби нагрівального елемента становить чверть століття.
Ікона стилю
Модель може бути змонтована на стіну, для чого передбачено кріплення з тилу, так і встановлена на підлогу. Точками опори в останньому випадку служить квартет поворотних коліс, у поводженні з якими слід дотримуватись обережності через використання для їх пластикового кріплення кронштейна. З інших нарікань зустрічаються негативні відгуки щодо короткої довжини мережевого шнура і погано піддаються сдиранию наклейок на лицьовій панелі корпусу обігрівача. Зате виглядає модель свіжо і непересічно, не тільки ефективно обігріваючи приміщення заявленої площі, але і підкреслюючи своєю присутністю будь-який мало-мальськи стильний інтер'єр.
- Механічне управління
Модификації Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500
Ціни на Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500 |
---|---|---|---|---|
Ballu Camino Evolution BEC/EVM-500 0.5 кВт | від 1 392 грн. | 1 пропозиція | ||
Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1000 1 кВт | від 1 479 грн. | 1 пропозиція | ||
Ballu Camino Evolution BEC/EVM-1500 1.5 кВт | від 1 440 грн. | 5 пропозицій | ||
Ballu Camino Evolution BEC/EVM-2000 2 кВт | від 1 820 грн. | 4 пропозиції |