Каталка Bambi M 4073
Фото 7 |
Bambi M 4073 |
|
Батарейки не входять в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambi M 4073
Каталка-толокар Bambi оранжевый (M 4073-7) | 598 грн. |
Каталка-толокар Bambi M 4073-4 музичний | 1 115 грн. |
Каталка-толокар Bambi M 4073-8 Рожевий | 1 115 грн. |
Каталка-толокар Bambi M 4073-7 Помаранчевий | 1 115 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →