Аудіосистема Bang&Olufsen BeoSound Balance
Відео 15Фото 20 |
Bang&Olufsen BeoSound Balance
Тип:мінісистема
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:900 Вт
Частотний діапазон:26 – 23000 Гц
Чутливість:104 дБ
Інтерфейси:AirPlay 2, Wi-Fi 5 (802.11ac), LAN
Габарити системи:502x130x130 мм
Вага:7 кг
Всі характеристики
Купити Bang&Olufsen BeoSound Balance
Усі ціни 20 →Bang&Olufsen Beosound Balance Black офіційна гарантія | 125 499 грн. |
Портативна акустика B&O BeoSound Balance AL2 Natural oak (1200502) | 134 900 грн. |
Bang & Olufsen Bang & Olufsen Beosound Balance AL2 Natural Oak | 134 900 грн. |
Акустика Bang & Olufsen Beosound Balance AL2 Natural Oak 1200502 | 134 900 грн. |
Акустика Bang & Olufsen BeoSound Balance Black | 134 900 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →