Бойлер Banzai 80DINOX20 E-anode
Відео 20Фото 3 |
Banzai 80DINOX20 E-anode |
|
Надійний і швидкодіючий електричний накопичувальний водонагрівач середньої ємності (80 л) з двома внутрішніми баками з нержавіючої сталі, двома «сухими» тенами і простою системою управління. Є однією з середніх моделей топової лінійки Banzai INOX, моделі якої обладнані додатковим електрохімічним захистом зварних швів, що не вимагає регулярної заміни магнієвого анода. Корпус бака надійно захищається постійної катодної поляризацією, яка зберігається до тих пір, поки водонагрівач Banzai 80dinox20 E-anode підключений в мережу (захист працює незалежно від нагріву і споживає зникаюче малу кількість енергії).
Ця модель здатна забезпечити оперативну подачу необхідних кількостей гарячою водою для потреб кухні або санвузла/душа, розрахованого на 2-3 чоловік. До безумовних плюсів пристрою також можна віднести скорочену до 27 см глибину корпусу, яка спрощує монтаж в приміщеннях невеликої площі. Два "сухих" трубчастих нагрівача гарантують високу ефективність теплопередачі протягом усього терміну експлуатації і знижують утворення накипу. Завдяки двом нагрівальним елементам може працювати в двох режимах: стандартному (1000 Вт) і прискореному (2000 Вт). В останньому випадку нагрів води на 45 °C (від 15 до 60 °C) займає всього 1 год 40 хв.надійний термостат з практичним цифровим LED-дисплеєм забезпечує плавне і точне регулювання температури.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Banzai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Banzai.
Купити Banzai 80DINOX20 E-anode
Усі ціни 18 →Banzai Banzai 80DINOX20 E-Anode 3-46-2-20 | 11 199 грн. |
Водонагрівач BANZAI 80DINOX20 E-ANODE | 9 290 грн. |
Banzai Електричний бойлер BANZAI 80 DINOX20 E-ANODE | 10 987 грн. |
Водонагрівач Banzai 80DINOX20 E-ANODE | 11 199 грн. |
BANZAI 80 DINOX20 E-ANODE | 9 760 грн. |
Ще немає року цьому пристрою на 80 літрів а вже зламався як би гріє нормально але через 5 хвилин використання вода вже прохолодна може помитися тільки одна людина і то швидко, в сервіс поки не звертався причину Сімпатичний Не гріє як треба Makson Makson: користуюся Banzai 80DINOX20 E-anode кілька місяців |
Бойлер шматок го...а. У жодному разі не беріть. Потік після 5 разів використання бак. Намагався заварити бак десь текти, теж не допомогло. Викинув гроші просто формат, дизайн не якісний, шлюб |
Модификації Banzai 80DINOX20 E-anode
Ціни на Banzai 80DINOX20 E-anode |
---|---|---|---|---|
Banzai 30DINOX20 E-anode | від 6 790 грн. | 13 пропозицій | ||
Banzai 50DINOX20 E-anode | від 8 195 грн. | 18 пропозицій | ||
Banzai 80DINOX20 E-anode | від 9 290 грн. | 18 пропозицій | ||
Banzai 100DINOX20 E-anode | від 10 490 грн. | 15 пропозицій |