Моторне мастило Bardahl XTEC 0W-30 B12 5 л (36843)
Bardahl XTEC 0W-30 B12 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTEC 0W-30 B12 5 л
Моторна олива BARDAHL XTEC 0W30 B12 5л (36843) 36843 | 2 478 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTEC 0W30 B12 5л (36843) 36843 | 2 503 грн. |
Моторна олива BARDAHL XTEC 0W30 B12 5л (36843) | 2 487 грн. |
Масло моторне синтетичне 5л 0w-30 b12 BARDAHL, 36843 | 3 568 грн. |
Моторна олива Bardahl Xtec 0W30 b12 5л (36843) | 3 041 грн. |
Модификації Bardahl XTEC 0W-30 B12
Ціни на Bardahl XTEC 0W-30 B12 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTEC 0W-30 B12 1 л | від 545 грн. | 6 пропозицій | ||
Bardahl XTEC 0W-30 B12 5 л | від 2 487 грн. | 5 пропозицій |