Моторне мастило Bardahl XTEC 5W-30 RC 5 л (33023)
Bardahl XTEC 5W-30 RC 5L 1 л5 л |
|
Синтетичний продукт преміального класу для ефективного мастила бензинових або дизельних двигунів з турбонагнітачами і без них. Олія відповідає суворим вимогам специфікацій API SP і ILSAC GF-6A, а розроблено воно спеціально для моторів з допусками GM Dexos 1 Gen 2. Втім, мастило має ряд доступів і від інших маститих автовиробників. Виготовляється продукт на основі поліальфаолефінів із додаванням комплексу високоактивних присадок.
Олія відрізняється відмінними ресурсо- та енергозберігаючими властивостями, містить у складі модифікатори тертя та антифрикційні присадки, може похвалитися високою стійкістю до окислення та, відповідно, збільшеними інтервалами заміни. У холодну пору року підтримується оптимальна плинність олії для вільного прокачування по системі та впевненого холодного пуску силового агрегату. Нарешті, мастильний матеріал підтримує у належній чистоті внутрішні вузли двигуна, запобігаючи утворенню усіляких відкладень. Поставляється моторне масло у 5-літровій каністрі фірмового яскраво-жовтого кольору.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Купити Bardahl XTEC 5W-30 RC 5 л
Усі ціни 6 →Масло моторное Bardahl XTEC 5W30 RC 5л 33023 | 2 360 грн. |
Моторна олива BARDAHL XTEC RC 5W30 5л (33023) 33023 | 1 788 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTEC RC 5W30 5л (33023) 33023 | 1 788 грн. |
Олія моторна синтетична 5л 5W-30 XTEC RC BARDAHL, 33023, / | 2 416 грн. |
Моторна олива Bardahl XTEC 5W30 RC 5 л (33023) | 2 042 грн. |
Моторна олія BARDAHL XTEC RC 5W30 5л (33023) | 2 328 грн. |
Модификації Bardahl XTEC 5W-30 RC
Ціни на Bardahl XTEC 5W-30 RC |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTEC 5W-30 RC 1 л | від 414 грн. | 6 пропозицій | ||
Bardahl XTEC 5W-30 RC 5 л | від 1 788 грн. | 6 пропозицій |