Моторне мастило Bardahl XTS 0W-40 5 л
Bardahl XTS 0W-40 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bardahl XTS 0W-40
Ціни на Bardahl XTS 0W-40 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTS 0W-40 1 л | від 460 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTS 0W-40 4 л | від 1 765 грн. | 6 пропозицій | ||
Bardahl XTS 0W-40 5 л | від 2 641 грн. | 2 пропозиції |