Надувний човен Bark B-230CN
Відео 3Фото 1 |
Bark B-230CN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-230CN
Усі ціни 7 →Надувний двомісний гребний човен ПВХ Bark B-230CN. Барк 230 з навісним тра | 7 467 грн. |
Надувний човен BARK B-230CN | 8 390 грн. |
Надувний гребний човен двомісний BARK B-230CN з навісним транцем і рейкови | 8 390 грн. |
Надувний човен Bark B-230CN; Гребний з транцем. Рейкове дно. Двомісний чов | 7 260 грн. |
Надувний човен Bark B-230CNP; Гребний з транцем. Рейкове дно. Привальний б | 8 040 грн. |
Надувний човен Bark B-230CNPD; Гребний з транцем. Рейкове дно. Привальний | 8 380 грн. |
Надувний човен Bark B-230CN | 7 260 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bark B-230CN
Ціни на Bark B-230CN |
---|---|---|---|---|
Bark B-210CN | від 6 780 грн. | 5 пропозицій | ||
Bark B-230CN | від 7 260 грн. | 7 пропозицій | ||
Bark B-250CN | від 7 810 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →