Надувний човен Bark B-250CN
Відео 3Фото 1 |
Bark B-250CN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-250CN
Усі ціни 7 →Надувний човен ПВХ Bark B-250CN (Барк) 2-місна з транцем і сланню | 8 028 грн. |
Надувний човен BARK B-250CN | 9 020 грн. |
Надувний гребний човен двомісний BARK B-250CN з навісним транцем і рейкови | 9 013 грн. |
Надувний човен Bark B-250CNPD; Гребний з транцем. Рейкове дно. Привальний | 8 700 грн. |
Надувний човен Bark B-250CN; Гребний з транцем. Рейкове дно. Двомісний чов | 7 810 грн. |
Надувний човен Bark B-250CNP; Гребний з транцем. Рейкове дно. Привальний б | 8 720 грн. |
Надувний човен Bark B-250CN | 7 810 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bark B-250CN
Ціни на Bark B-250CN |
---|---|---|---|---|
Bark B-210CN | від 6 780 грн. | 5 пропозицій | ||
Bark B-230CN | від 7 260 грн. | 7 пропозицій | ||
Bark B-250CN | від 7 810 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →