Надувний човен Bark B-260ND
Bark B-260ND |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-260ND
Усі ціни 13 →Bark B-260ND гребная, двухместная со слань-книжкой | 10 384 грн. |
Човен надувний Bark В-260ND | 8 160 грн. |
Лодка надувная Bark B-260ND | 9 420 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-260ND (насос, рем. комплект, сумка, весл | 8 160 грн. |
Двомісний гребний надувний човен Bark (Барк) B260ND | 8 384 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bark B-260ND
Ціни на Bark B-260ND |
---|---|---|---|---|
Bark B-230ND | від 7 008 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark B-250ND | від 7 181 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-260ND | від 7 527 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-270ND | від 8 391 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-280ND | від 8 840 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-300ND | від 9 083 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →