Надувний човен Bark B-270ND
Bark B-270ND |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-270ND
Усі ціни 12 →Bark B-270ND | 8 391 грн. |
Bark В-270ND гребная, двухместная со слань-книжкой | 11 442 грн. |
Човен надувний Bark В-270ND | 9 100 грн. |
Лодка надувная Bark B-270ND | 10 410 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-270ND (насос, рем. комплект, сумка, весл | 9 100 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Bark B-270ND
Ціни на Bark B-270ND |
---|---|---|---|---|
Bark B-230ND | від 7 008 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-250ND | від 7 181 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-260ND | від 7 527 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-270ND | від 8 391 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-280ND | від 8 840 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-300ND | від 9 083 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →