Надувний човен Bark B-300D
Bark B-300D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-300D
Усі ціни 11 →Bark B-300D | 8 449 грн. |
Bark B-300D | 8 523 грн. |
Човен надувний Bark В-300D | 9 160 грн. |
Лодка надувная Bark B-300D | 10 580 грн. |
Надувная трехместная лодка BARK B-300D (насос, рем. комплект, сумка, весла | 9 160 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bark B-300D
Ціни на Bark B-300D |
---|---|---|---|---|
Bark B-190D | від 4 749 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-220D | від 5 406 грн. | 16 пропозицій | ||
Bark B-230D | від 6 420 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-240D | від 6 075 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark B-250D | від 6 847 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-260D | від 6 893 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-270D | від 7 792 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-280D | від 7 527 грн. | 10 пропозицій | ||
Bark B-300D | від 8 449 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →