Вантажна шина Barum BD200 Road 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BD200 Road 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BD200 Road 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 15 →Barum BD200 R (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 11 733 грн. |
Barum BD 200R (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 10 808 грн. |
Barum BD200R (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 12PR "3PMSF" | 9 300 грн. |
Вантажна шина BARUM BD200 R 235/75R17.5 132/130M | 10 912 грн. |
BARUM Вантажна шина BARUM BD200 R 235/75R17.5 132/130M | 11 066 грн. |
ще 10 пропозицій