Вантажна шина Barum BD200 Road 285/70 R19.5 145M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BD200 Road 285/70 R19.5 145M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BD200 Road 285/70 R19.5 145M
Barum BD200R (приводная) 285/70 R19.5 145/143M 18PR "3PMSF" | 12 916 грн. |
Barum BD200R (провідна) 285/70 R19.5 145/143M | 13 457 грн. |
Шина Barum BD200 (провідна) 285/70 R19.5 145/143M | 14 645 грн. |