Вантажна шина Barum BD200 Road 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 154M 315/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BD200 Road 315/80 R22.5 154M
Усі ціни 8 →Barum BD200 R (ведущая) 315/80 R22.5 154/150M PR20 | 17 049 грн. |
Barum BD 200R (ведущая) (315/80R22.5 154M) | 17 230 грн. |
Вантажна шина BARUM BD200 R (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 17 298 грн. |
BARUM Вантажна шина BARUM BD200 R (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 17 541 грн. |
Вантажна шина BARUM BD200 R (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 17 135 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Barum BD200 Road 315/80 R22.5 154M
Ціни на Barum BD200 Road 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 154M | від 16 800 грн. | 8 пропозицій | ||
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156M | від 16 678 грн. | 3 пропозиції |