Вантажна шина Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156M 315/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156M
Грузовые шины Barum BD200 R (ведущая) 315/80 R22.5 156/150M 1001123176 | 17 554 грн. |
Шини Barum BD200 R (ведущая) 315/80 R22,5 156/150M | 16 678 грн. |
Вантажні шини Barum BD200 R (провідна) 315/80 R22.5 156/150M | 18 607 грн. |
Модификації Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156M
Ціни на Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156M |
---|---|---|---|---|
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 154M | від 16 800 грн. | 9 пропозицій | ||
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156M | від 16 678 грн. | 3 пропозиції |