Вантажна шина Barum BF200 R 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BF200 R 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BF200 R 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 17 →Barum BF200 R (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 18 768 грн. |
Barum BF 200R (рулевая) (315/70R22.5 156L) | 18 072 грн. |
Barum BF200R (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 16 450 грн. |
Barum BF200 R (315/70R22.5 156L) | 17 120 грн. |
Грузовые шины Barum BF200 R (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR 100175373 | 17 125 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Barum BF200 R 315/70 R22.5 156L
Ціни на Barum BF200 R 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Barum BF200 R 315/60 R22.5 152L | від 18 272 грн. | 10 пропозицій | ||
Barum BF200 R 315/70 R22.5 156L | від 16 450 грн. | 17 пропозицій | ||
Barum BF200 R 315/80 R22.5 156L | від 16 678 грн. | 18 пропозицій |