Літня шина Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V
Відео 13Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V
Усі ціни 25 →Шина Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V | 3 249 грн. |
Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V | 3 418 грн. |
Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V | 3 339 грн. |
Barum Bravuris 5HM (205/60R16 92V) | 3 617 грн. |
Летние шины Barum Bravuris 5 HM 205/60 R16 92V 1001742870 | 4 148 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума на мокрій трасі приємно здивувала, я почувала себе у повній безпеці. Красивий малюнок протектора і боковина.Гума м'яка, не галаслива, приємна в керованості. Добре збалансована на ободах, сильний контакт на невеликій швидкості. Після пробігу в 8000 км (переважно містом) передні шини сильно зносилися. Виходить, вже після одного літнього сезону їх потрібно міняти, при тому, що жодних механічних проблем з автомобілем немає. Юлия: користуюся Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V
Ціни на Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92H | від 2 994 грн. | 42 пропозиції | ||
Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 92V | від 3 249 грн. | 25 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 205/60 R16 96W | від 4 754 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Добре збалансована на ободах, сильний контакт на невеликій швидкості. Я проїхала близько 8000 км переважно по місту і передні шини сильно зносилися. Виходить, вже після одного літнього сезону їх потрібно міняти, при тому, що жодних механічних проблем з автомобілем немає. У магазині сказали, що перевзутті варто після 10000 км, і були здивовані, дізнавшись, що вони цього навіть не досягли. При цьому, задні в оптимальній формі і знос менше.