Літня шина Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V
Відео 13Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V 225/55 R16 95 V 225/55 R16 99 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V
Усі ціни 36 →Шина Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V | 3 984 грн. |
Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V | 4 155 грн. |
Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V | 4 130 грн. |
Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V | 4 117 грн. |
Barum Bravuris 5HM (225/55R16 95V) | 4 082 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума на мокрій трасі приємно здивувала, я почувала себе у повній безпеці. Красивий малюнок протектора і боковина.Гума м'яка, не галаслива, приємна в керованості. Добре збалансована на ободах, сильний контакт на невеликій швидкості. Після пробігу в 8000 км (переважно містом) передні шини сильно зносилися. Виходить, вже після одного літнього сезону їх потрібно міняти, при тому, що жодних механічних проблем з автомобілем немає. Юлия: користуюся Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V
Ціни на Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 95V | від 3 913 грн. | 36 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 225/55 R16 99Y | від 7 755 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Добре збалансована на ободах, сильний контакт на невеликій швидкості. Я проїхала близько 8000 км переважно по місту і передні шини сильно зносилися. Виходить, вже після одного літнього сезону їх потрібно міняти, при тому, що жодних механічних проблем з автомобілем немає. У магазині сказали, що перевзутті варто після 10000 км, і були здивовані, дізнавшись, що вони цього навіть не досягли. При цьому, задні в оптимальній формі і знос менше.