Вантажна шина Barum BT200 R 245/70 R19.5 141K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BT200 R 245/70 R19.5 141K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BT200 R 245/70 R19.5 141K
Усі ціни 16 →Barum BT200 R (причіпна вісь) 245/70 R19.5 141/140K | 12 612 грн. |
Barum BT200 R (прицепная) (245/70R19.5 141K) | 11 520 грн. |
Barum BT200R (прицепная) 245/70 R19.5 141/140K 16PR "M+S" | 10 772 грн. |
BARUM Вантажна шина BARUM BT200 R (причепна) 245/70R19.5 141/140K | 11 889 грн. |
Вантажна шина BARUM BT200 R (причепна) 245/70R19.5 141/140K | 11 614 грн. |
ще 11 пропозицій