Вантажна шина Barum BT200 R 285/70 R19.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BT200 R 285/70 R19.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BT200 R 285/70 R19.5 150K
Усі ціни 15 →Barum BT200 R (причіпна вісь) 285/70 R19.5 150/148K | 15 458 грн. |
Barum BT200 R (прицепная) (285/70R19.5 150K) | 14 371 грн. |
Barum BT200R (прицепная) 285/70 R19.5 150/148K 18PR "M+S" | 12 700 грн. |
Вантажна шина BARUM BT200 R (причепна) 285/70R19.5 150/148K | 14 577 грн. |
Грузовые шины Barum BT200 R (прицепная) 285/70 R19.5 150/148K 1000966915 | 13 272 грн. |
ще 10 пропозицій