Вантажна шина Barum BT200 R 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BT200 R 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BT200 R 385/55 R22.5 160K
Barum BT200R (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR "M+S" | 17 500 грн. |
Barum Barum BT200 R (причіпна) 385/55 R22.5 160K | 18 495 грн. |
Barum BT 200 R 385/55R22.5 160K | 23 120 грн. |
Barum BT 200 R 385/55R22.5 160K | 24 276 грн. |