Літня шина Barum OR 56 Cargo 195/70 R15C 97T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum OR 56 Cargo 195/70 R15C 97T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum OR 56 Cargo 195/70 R15C 97T
Усі ціни 27 →Barum Cargo OR56 195/70 R15 97T Reinforced | 2 724 грн. |
Barum Cargo OR56 195/70 R15 97T Reinforced | 2 700 грн. |
Шина Barum Cargo OR56 195/70 R15 97T XL | 2 635 грн. |
Barum Cargo OR56 (195/70R15 97T) | 2 694 грн. |
BARUM Літня шина BARUM CARGO OR56 195/70R15 97T | 2 822 грн. |
ще 20 пропозицій
М'яка, не дубіє взимку, відкатався не гірше, ніж на зимовій Зносостійкість - літо+зима+літо=20000км та пора на звалище. Навіть у канавках протектора пішли мікротріщинки, як на старій гумі! Маю ще Барум ваніс 2 - так за 2 сезони зношування навіть не помітне. Хоча один бренд... Александр Шевченко: користуюся Barum OR 56 Cargo 195/70 R15C 97T більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →