Літня шина Barum Vanis 3 225/70 R15C 112S
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 3 225/70 R15C 112S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis 3 225/70 R15C 112S
Усі ціни 37 →Barum Vanis 3 225/70 R15C 112/110S | 3 890 грн. |
Barum VANIS 3 225/70 R15 112/110S (9099158081) | 5 860 грн. |
Barum Vanis 3 225/70 R15C 112/110S | 4 241 грн. |
Шина Barum Vanis 3 225/70 R15C 112/110S | 3 705 грн. |
Шини BARUM Vanis 3 8PR 225/70R15C 112/110S | 4 559 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →