Автомобільний інвертор BASEUS In-Car Inverter 150W CN/EU
Фото 13 |
BASEUS In-Car Inverter 150W CN/EU |
|
USB A і USB-C з підтримкою швидкої зарядки (30 Вт)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS In-Car Inverter 150W CN/EU
Усі ціни 59 →Автомобільний інвертор BASEUS In Car Inverter 150W CN/EU Black CRNBQ-A01 | 1 699 грн. |
Інвертор 12-220В в прикурювач 150Вт USB Type-C Baseus In-car CRNBQ-A01 | 1 499 грн. |
Автомобільний інвертор Baseus In-Car Inverter 150W 220V CRNBQ-A01 Black | 1 699 грн. |
Інвертор Baseus CRNBQ-A01 авто INVERTER 150W 220V CN/EU | 799 грн. |
Автомобільний інвертор Baseus In-Car Inverter 150W 220V CN EU Black (CRNBQ | 1 399 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →