Powerbank BASEUS Mini S Digital Display Lightning Cable 10000
Відео 1Фото 11 |
BASEUS Mini S Digital Display Lightning Cable 10000 10000 мАгод Lightning 10000 мАгод USB C |
|
Компактний (Розміри корпусу 100x65x24 мм) павербанк торгової марки BASEUS — це літій-полімерний портативний акумулятор ємністю 10 000 мАгод. До додаткових фішок моделі відноситься вбудований кабель Apple Lightning, який призначений для зарядки «яблучних» гаджетів. А завдяки щільному обплетенню він також може виконувати роль ремінця для перенесення (в такому сценарії сам конектор ховається всередині корпусу).
Powerbank BASEUS Mini S Digital Display Lightning Cable 10000 передбачає ще два інтерфейси для підживлення енергією мобільних пристроїв, а саме USB A і USB с.останній підходить і для зарядки самого павербанка. Максимальна потужність на "вхід» і "вихід" однакова і досягає 15 Вт. З інших приємних особливостей моделі виділяється присутність інформаційного дисплея, на якому демонструється рівень заряду у відсотках. Також слід зазначити, що у продажу зустрічаються модифікації в двох варіантах оформлення корпусу (з чорними або червоними боковинами). А якщо кабель Lightning вам не потрібен (не користуєтеся продукцією Apple), то зацікавити здатна аналогічна версія з вбудованим кабелем USB с.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Mini S Digital Display Lightning Cable 10000
Усі ціни 24 →Повербанк 10000 мАч Lightning USB Type-C Baseus Mini S PPXF-E01 (Черно-кра | 789 грн. |
Повербанк 10000 мАгод Lightning USB Type-C Baseus Mini S PPXF-E01 | 789 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Mini S Digital Display 3A 10000mAh with Lightn | 799 грн. |
Батарея універсальна Baseus Mini S Digital Display 3A 10000мАч, black (PPX | 1 200 грн. |
Baseus Mini S Digital Display 3A 10000mAh with Lightning cable (PPXF-E01) | 984 грн. |
Загалом пристрій непоганий, а що ще можна очікувати від Павер банку - заряджає телефон, свої 15 ват видає .. впринципі все. Лише мінус у тому що я не взяв із лайтнінг кабелем, а взявши із тайп сі, але то вже мій прокол. І рекомендую брати на більшу ємність, бо може на день комусь і не вистачити Швидкість зарядки, вбудований кабель міцний і заряджає також круто, в комплекті йдуть прикольні наліпки :3 Деколи під час зарядки відсотки показуються нерівномірно (що маю на увазі: він може хвилин 5 заряджатись і набрати вже 5% а може і хвилин 10 постояти і так жодного відсотка не набравши) kasip0sha UA: користуюся BASEUS Mini S Digital Display USB C Cable 10000 кілька місяців |
Модификації BASEUS Mini S Digital Display Lightning Cable 10000
Ціни на BASEUS Mini S Digital Display Lightning Cable 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Mini S Digital Display Lightning Cable 10000 | від 642 грн. | 24 пропозиції | ||
BASEUS Mini S Digital Display USB C Cable 10000 | від 659 грн. | 16 пропозицій |