Powerbank BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000
Відео 4Фото 12 |
BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 10000 мАгод 18 Вт USB C 10000 мАгод 22.5 Вт Lightning 20000 мАгод 15 Вт Lightning 20000 мАгод 22.5 Вт Lightning 20000 мАгод 22.5 Вт USB C |
|
Елегантна, компактна та високотехнологічна універсальна мобільна батарея (powerbank-акумулятор) середньої ємності з можливістю одночасної зарядки трьох гаджетів, вбудованим кабелем Apple Lightning та підтримкою більшості популярних технологій швидкої зарядки (USB Power Delivery 3.0, Qualcomm Quick Charge 2). Fast Charging та Huawei Fast/SuperCharge Protocol). Відрізняється стильним зовнішнім дизайном міцного пластикового корпусу, який пропонується у трьох варіантах колірних рішень.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року. Має порівняно невеликі габаритні розміри та помірну вагу (202 г). Може стати надійним джерелом енергії для заряджання великого парку гаджетів під час поїздки, подорожі чи відрядження. Легко транспортується у невеликій сумці, рюкзаку або портфелі. Вбудована літій-полімерна батарея дозволяє powerbank-акумулятору BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 накопичувати до 31,5 Вт ч енергії (6300 мАгод при 5В).
Цього, наприклад, достатньо на дві повні зарядки смартфона iPhone 11 або півтори зарядки Huawei Mate 30 Pro. Для зарядки гаджетів передбачено три виходи: 2хUSB А та USB-C, кожен із яких може працювати в режимах 3А/5В, 2А/9В, 1,5А/12В, віддаючи потужність до 18 Вт. Завдяки заявленій сумісності з технологією USB Power Delivery підтримується заряджання деяких моделей ультрабуків і планшетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000
Универсальный аккумулятор Baseus QPow 10000mAh 15W, USB-C, USB-A, вых.:3А, | 789 грн. |
Baseus Qpow 10000 mAh Black (PPQD-B01) PPQD-B01 | 645 грн. |
Baseus Qpow 10000 mAh 15W Lightning Black (PPQD-B01) | 649 грн. |
Зовнішній акумулятор Powerbank Baseus Qpow 2XUSB + TYPE C - WITH LIGHTNING | 799 грн. |
Универсальная мобильная батарея Baseus Cable Q Pow Display Power bank 1000 | 555 грн. |
Модификації BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000
Ціни на BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 | від 579 грн. | 19 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 | від 555 грн. | 5 пропозицій | ||
BASEUS Qpow 15W 20000 | від 839 грн. | 21 пропозиція | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 | від 789 грн. | 38 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Type C Cable 20000 | від 749 грн. | 31 пропозиція |