Powerbank BASEUS Qpow 15W 20000
Відео 4Фото 16 |
BASEUS Qpow 15W 20000 10000 мАгод 18 Вт USB C 10000 мАгод 22.5 Вт Lightning 20000 мАгод 15 Вт Lightning 20000 мАгод 22.5 Вт Lightning 20000 мАгод 22.5 Вт USB C |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Qpow 15W 20000
Усі ціни 21 →Портативное зарядное устройство Baseus Qpow PPQD-G01 20000 мАч 15Вт USB Ty | 949 грн. |
Power Bank Baseus Qpow 20000mAh 15W (+IP Cable)(PPQD-F01) Black | 999 грн. |
Повербанк 20000 мАгод 15Вт USB Lightning Baseus Qpow PPQD-F01 | 955 грн. |
Батарея універсальна Baseus Qpow 20000mAh Type-C 15W White (PPQD-G02) PPQD | 1 088 грн. |
Baseus Qpow 20000mAh 15W Display +Type-C Black (PPQD-G01) Power Bank Baseu | 1 099 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BASEUS Qpow 15W 20000
Ціни на BASEUS Qpow 15W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 | від 579 грн. | 19 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 | від 545 грн. | 5 пропозицій | ||
BASEUS Qpow 15W 20000 | від 839 грн. | 21 пропозиція | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 | від 789 грн. | 38 пропозицій | ||
BASEUS Q Pow Type C Cable 20000 | від 749 грн. | 30 пропозицій |