Тример BauMaster BT-9052
Відео 1Фото 7 |
BauMaster BT-9052
2700 Вт3000 Вт
Двигун:бензиновий
Потужність:3000 Вт, 4 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:7.1 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики BT-9052
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BauMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BauMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BauMaster BT-9052
Мотокоса BauMaster (BT-9052) | 3 348 грн. |
Бензотриммер BauMaster BT-9052 | 3 065 грн. |
Бензотример BauMaster BT-9052 | 3 348 грн. |
Мотокоса BauMaster BT-9052 | 3 348 грн. |
Бензинова мотокоса-кущоріз BauMaster BT-9052 3500 Вт | 3 348 грн. |
Відеоогляди
Модификації BauMaster BT-9052
Ціни на BauMaster BT-9052 |
---|---|---|---|---|
BauMaster BT-9043 | від 2 955 грн. | 5 пропозицій | ||
BauMaster BT-9052 | від 3 065 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →