Ксенон Baxster H3 4300K 1pcs
Baxster H3 4300K 1pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster H3 4300K 1pcs
Baxster H3 4300K | 641 грн. |
Лампа ксеноновая BAXSTER H3 4300K 35w CA-20861 | 204 грн. |
Комплект ксенону Baxster H3 4300K 35W | 949 грн. |
Лампа ксеноновая BAXSTER PRO H3 4300K 35w ceramic CA-27879 | 336 грн. |
Ксенонова лампа BAXSTER PRO Н3 4300K (1 шт) | 182 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →