Ксенон Baxster H3 5000K Kit
Baxster H3 5000K Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster H3 5000K Kit
Baxster H3 5000K | 641 грн. |
Лампа ксеноновая BAXSTER H3 5000K 35w CA-20862 | 209 грн. |
Комплект ксенонового світла Baxster H3 5000K 35W | 999 грн. |
Лампа ксеноновая BAXSTER PRO H3 5000K 35w ceramic CA-26303 | 351 грн. |
Комплект ксенону Baxster H3 5000K 35W | 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →