Ксенон Baxster HB3 5000K Kit
Baxster HB3 5000K Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster HB3 5000K Kit
Усі ціни 11 →Baxster S1 gen3 HB3 (9005) 5000K CAN+EMS (2 шт) | 708 грн. |
Лампа ксеноновая BAXSTER HB3 (9005) 5000K 35w CA-20868 | 204 грн. |
Автолампи Baxster S1 gen3 HB3 (9005) 5000K CAN+EMS (2 шт) | 826 грн. |
Baxster HB3 5000K | 641 грн. |
Лампа ксеноновая BAXSTER PRO HB3 (9005) 5000K 35w ceramic CA-26293 | 354 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →