Ксенон Baxster HB4 5000K Kit
Baxster HB4 5000K Kit 1 шт2 шт, Блок розпалювання |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster HB4 5000K Kit
Baxster HB4 5000K | 641 грн. |
Комплект ксенонового світла Baxster HB4 5000K 35W | 999 грн. |
Комплект LED ламп BAXSTER S1 gen3 HB4 5000K 4000lm CAN+EMS | 707 грн. |
Модификації Baxster HB4 5000K Kit
Ціни на Baxster HB4 5000K Kit |
---|---|---|---|---|
Baxster HB4 5000K 1pcs | від 336 грн. | 1 пропозиція | ||
Baxster HB4 5000K Kit | від 641 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →