Ксенон Baxster HB4 6000K Kit
Baxster HB4 6000K Kit 1 шт2 шт, Блок розпалювання |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster HB4 6000K Kit
Baxster HB4 6000K | 641 грн. |
Комплект ксенонового світла Baxster HB4 35W 6000K | 999 грн. |
Комплект ксенону Baxster HB4 6000K 35W | 949 грн. |
Модификації Baxster HB4 6000K Kit
Ціни на Baxster HB4 6000K Kit |
---|---|---|---|---|
Baxster HB4 6000K 1pcs | від 351 грн. | 1 пропозиція | ||
Baxster HB4 6000K Kit | від 641 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →