LED лампа Baxster P-Series HB1 6000K 3200Lm 2pcs
Baxster P-Series HB1 6000K 3200Lm 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster P-Series HB1 6000K 3200Lm 2pcs
Усі ціни 7 →Led лампа Baxster P HB1(9004) 6000K 3200Lm | 555 грн. |
Светодиодная лампа Baxster P HB1(9004) 6000K 3200Lm CA-25070 | 632 грн. |
Лампы светодиодные Baxster P HB1(9004) 6000K 3200Lm | 478 грн. |
Автолампи світлодіодні Baxster P HB1 (9004) 6000K CAN 3200Lm | 599 грн. |
Автолампи Baxster P HB1 (9004) 6000K 3200Lm (пара) | 980 грн. |
LED лампи Baxster P HB1(9004) 6000K 3200Lm | 578 грн. |
LED лампи Baxster P HB1(9004) 6000K 3200Lm (2 шт) | 665 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →