Парктронік Baxster PS-418-10
Baxster PS-418-10 |
|
Дана модель змінює колір підсвічування залежно від відстані до перешкоди. Модель може мати чорний або білий колір датчиків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster PS-418-10
Усі ціни 18 →Baxster PS-418-10 Black | 671 грн. |
Парктронік Baxster PS-418-10 silver | 527 грн. |
Парктроник BAXSTER PS-418-10 серебро | 594 грн. |
Парктронік Baxster PS-418-10 Білий | 749 грн. |
Baxster PS-418-10 Silver | 671 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →