LED лампа Baxster S1-Series H3 5000K 4000Lm 2pcs
Baxster S1-Series H3 5000K 4000Lm 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster S1-Series H3 5000K 4000Lm 2pcs
Baxster S1 H3 5000K 4000Lm | 399 грн. |
Светодиодная лампа Baxster S1 H3 5000K 4000Lm (2 шт) CA-23794 | 734 грн. |
Лампы светодиодные Baxster S1 H3 5000K 4000Lm (2 шт) | 530 грн. |
LED лампи Baxster S1 H3 5000K 4000Lm (2 шт) | 637 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →