Блок живлення be quiet! Pure Power 11 BN294
Відео 23Фото 4 |
be quiet! Pure Power 11 BN294 |
|
Блок живлення належить до лінійки «золотих» і може похвалитися сертифікація за стандартом «80 PLUS GOLD». Ця модель розрахована на роботу в складі високопродуктивної комп'ютерної системи. Пристрій здатний якісно обслуговувати потужні ігрові ПК, оснащені дорогими і чутливими до якості електроживлення апаратними ресурсами. Ця модель укомплектована малошумний вентилятор з крильчаткою на 120 мм.
Працюючи навіть на пікової потужності шумовий поріг кулера не буде перевищувати 25,9 дБ. Комп'ютер з подібним блоком живлення можна сміливо розміщувати в спальні, поруч з ліжком. Be quiet Pure Power 11 600W цілком підходить і для комплектації потужних ігрових ПК — під геймерські потреби виділено цілих 4 конектори PCI-E (6+2 pin). Тобто пристрій цілком придатне для живлення декількох сучасних високопродуктивних відеокарт. Звернемо увагу на те, що у даного БЖ є старша модифікація, яка додатково маркують літерним позначенням «СМ». Старша версія використовує полумодульное під'єднання дротів, тоді як ця модифікація має незнімну проводку, але при цьому всі дроти одягнені в надійну нейлонову оплітку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Pure Power 11 BN294
Блок живлення be quiet! Pure Power 11 600W (BN294) | 4 085 грн. |
Блок живлення be quiet! Pure Power 11 600W (BN294) | 4 376 грн. |
Блок живлення be quiet! Pure Power 11 600W (BN294) | 4 084 грн. |
1 0 0 3 |
Дуже якісний блок. Якісний як з компонування та складання, так і з підбору елементів та функціоналу. Дуже тихий кулер, що, власне, і було основним фактором у перевагу на покупку. Навіть у піку не шумить. За заявленими характеристиками у блоку сертифікат 80+ голд, я не перевіряв, але думаю все +- так і є, тк у тестах та оглядах заміряли незважаючи на похибку в +-3% все збігається (при навантаженні більше 50%). Збирав у блок із NZXT, нижнє розташування. Блок не сильно гріється, але тепло звичайно випромінює. Руки свербіли розібрати і подивитися на саму компонування і кондери, але він на гарантії. З того, що нарив, варистора немає, але стомт розрядник, діодний міст охолоджується радіатором, є фсп, кондери тіап. Блок нагрівається до 50-55 градусів у звичайному навантаженні, і у високому навантаженні 60-65 градусів (заміряв особисто), що як на мене нормально. Хороший ККД у навантаженні. Багато систем захисту є стабілізація. Якісна платформа з кондерів, мостів та ін. Тихий навіть у піковому навантаженні. Температура роботи нормальна, але іноді вона трохи перегрівається. Мабуть компроміс між тишею та ефективним охолодженням. Але таке буває, якщо довго грати у важкі ігри. Антон Ч: користуюся be quiet! BN294 кілька місяців |
Не купуйте) Через рік почалися проблеми зі скрипом вентилятора Нічого Ціна та якість ReuzzzueR: користуюся be quiet! BN295 більше року |
Ryzen 5 5500
Nvidia 1660 Super
М.2 ssd и 2 планки оперативки.
Все без разгона. Просто к видеокарте рекомендуют блок на 500 ватт...
Золотий вік
Pure Power 11 — оновлена бюджетна серія блоків живлення німецького бренду be quiet!, яка стала ще більш енергоефективною (сертифікат 80 PLUS Gold замість колишнього Silver). Разом з цим збільшився і термін гарантії — від 3 до 5 років. Ділиться Pure Power 11 на дві підсерії: звичайну з фіксованими кабелями й напівмодульну CM (від'єднуються усі кабелі, крім процесорного й материнського).
Чесні вати
Оптимальною, на нашу думку, є 600-ватна немодульна версія Pure Power 11, яка побудована на «золотій» платформі FSP і тайванських конденсаторах Teapo. По двох роздільних лініях +12 вольт вона видає до 576 Вт потужності. Ще до 140 Вт подається по лініях +3.3 і +5 вольт. Виходить, що реальна сумарна потужність Pure Power 11 навіть вища за заявлену. До цього варто додати ще й високий ККД — 92 % за половинного навантаження на БЖ.
Довгі дроти
Процесорний 4+4-піновий кабель має довжину цілих 60 см, що дає можливість акуратно сховати його за піддоном материнської плати. Товсті кабелі (процесорний і материнський) обплетені тканиною, тоді як інші тонкі дроти зроблені у вигляді плоскої «локшини», щоб їх було простіше вкласти в корпусі ПК. Відеокарткових 6+2-пінових конекторів доступно чотири штуки, чого вистачить для живлення зв'язки з двох якщо не флагманських, то передфлагманських відеокарт уже точно.
Подув вітру
Природно, у be quiet! Pure Power 11 є всі важливі рівні електрозахисту: SCP від короткого замикання, OVP і UVP від стрибків напруги, OPP і OCP від перевантаження, OTP від перегріву. До речі, за охолодження відповідає фірмовий 12-сантиметровий вентилятор be quiet! на базі гвинтового підшипника (прогресивніша версія звичайного підшипника ковзання). Рівень шуму під повним навантаженням становить помірні 23 дБа, а при навантаженні нижче половини — взагалі нерозрізнені на слух 10 дБа.
Модификації be quiet! Pure Power 11
Ціни на be quiet! Pure Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 11 BN290 | від 4 084 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 11 BN292 | від 2 871 грн. | 3 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 11 BN293 | від 3 160 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 11 BN294 | від 4 084 грн. | 3 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 11 BN295 | від 4 437 грн. | 2 пропозиції |