Блок живлення be quiet! System Power 9 CM BN301 (BN301)
Відео 1Фото 5 | Очікується у продажу 2 880 грн. Потужність: 500; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+8 (4+4); Гарантія виробника: 3 роки; |
be quiet! System Power 9 CM BN301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
24 лютого 2021, 10:16
В чём отличие? #
Здравствуйте! Чем отличается Be quiet System Power 9 CM от обычного Be quiet System Power 9?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації be quiet! System Power 9 CM
Ціни на be quiet! System Power 9 CM |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 9 CM BN300 | від 2 670 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! System Power 9 CM BN302 | від 3 423 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! System Power 9 CM BN303 | від 3 927 грн. | 2 пропозиції |