Блок живлення be quiet! System Power 9 CM BN302 (BN302)
Відео 1Фото 5 |
be quiet! System Power 9 CM BN302 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! System Power 9 CM BN302
Блок живлення be quiet! System Power 9 600W (BN302) | 3 423 грн. |
Блок живлення be quiet! System Power 9 600W CM (BN302) | 3 655 грн. |
Блок живлення be quiet! System Power 9 600W (BN302) | 3 200 грн. |
Квадратиш, практиш, гут
be quiet! System Power 9 CM — серія напівмодульних блоків живлення іменитого німецького бренда. На ділі виходить розумна економія в порівнянні з повністю модульними аналогами. Адже кабелі живлення процесора і материнської плати будуть задіяні в будь-якому випадку. Два вищезгаданих кабеля заховані в нейлонове обплетення. Решта ж дротів зроблені у формі плоскої піддатливої локшини.
Розділяй і володарюй
Побудований System Power 9 CM на базі платформи HEC, причому з прогресивною роздільною схемою перетворення DC-DC. Основна лінія +12 вольт розділена на дві частини для кращої стабілізації напруги. Наприклад, у 600-ватної моделі — це 28 і 22 ампера відповідно. Більш потужна лінія використовується для живлення відеокарти, а слабша — для процесора і материнської плати.
Тихохідний пропелер
Утримуючий високовольтний конденсатор представлений тайванським 85-градусним Teapo. Вентилятор же фірмовий be quiet! Silent Wings першого покоління, на нарізному підшипнику Rifle Bearing, який більш довговічний, ніж звичайний ковзаючий Sleeve Bearing. Рівень шуму вертушки до половини навантаження на БЖ знаходиться на ультратихому рівні приблизно 10 дБ.
Тотальна захищеність
Реалізований повний спектр електрозахистів: від перегріву, перевантаження, стрибків напруги і короткого замикання. Коефіцієнт корисної дії БЖ досягає 89 відсотків, за що він заслужено отримав «бронзову» нагороду 80 PLUS. Вміє працювати тільки в мережах 230 В, але не 110, втім в наших краях це не проблема. Є у напівмодульного be quiet! System Power 9 CM ще більш доступний немодульний побратим.
Модификації be quiet! System Power 9 CM
Ціни на be quiet! System Power 9 CM |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 9 CM BN300 | від 2 817 грн. | 2 пропозиції | ||
be quiet! System Power 9 CM BN302 | від 3 200 грн. | 3 пропозиції | ||
be quiet! System Power 9 CM BN303 | від 4 089 грн. | 2 пропозиції |