Блок живлення be quiet! System Power 9 CM BN303 (BN303)
Відео 1Фото 5 | 4 173 грн. Купити! Блок живлення be quiet! System Power 9 700W CM (BN303)Маркетплейс: Rozetka.ua TexnoverЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
be quiet! System Power 9 CM BN303 600 Вт700 Вт |
|
Унікальний в своєму роді блок живлення від німецької компанії Be quiet. Модель створена у форм-факторі ATX і отримала потужність на рівні 700 Вт, що відкриває перед пристроєм можливість обслуговування навіть потужною і продуктивної комп'ютерної системи. Схемотехніка побудована на перетворювачах DC-DC, що гарантує отримання максимально стабільних параметрів електроструму. Енергоефективність сертифікована за стандартом 80 PLUS BRONZE.
Серед іншого дана модель може похвалитися наполовину модульної проводкою. Основні проводи (кабелі живлення материнської плати і CPU) Be quiet System Power 9 CM BN303 є незнімними, іншу проводку можна задіяти у міру потреби. Полумодульная концепція позитивно позначається на вентиляцію системного блока, оскільки невикористані проводи не будуть захаращувати внутрішній простір. При цьому проводка має достатню довжину, щоб використовувати штатні канали кабельменеджмента «системника». Блок живлення отримав дуже тихий вентилятор, при цьому кулер оснащений системою автоматичного вибору швидкості обертання лопатевої крильчатки, завдяки чому обертів вентилятора зростають пропорційно до навантаження на блок живлення. У переліку інтерфейсів знаходиться відразу 4 роз'єми PCI-E зі схемою розпіновки 6+2, а також 10 SATA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Модификації be quiet! System Power 9 CM
Ціни на be quiet! System Power 9 CM |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 9 CM BN300 | від 2 673 грн. |
be quiet! System Power 9 CM BN302 | від 3 655 грн. | 1 пропозиція | ||
be quiet! System Power 9 CM BN303 | від 4 173 грн. | 1 пропозиція |