Вентилятор be quiet! Light Wings 140 PWM Triple Pack (BL078)
Фото 6 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Light Wings 140 PWM Triple Pack
Усі ціни 7 →Be Quiet! Light Wings 140 PWM Triple-Pack (BL078) BL078 | 2 949 грн. |
Вентилятор для корпусу Be quiet! Light Wings 140mm PWM 3 pack (BL078) Ligh | 3 344 грн. |
Вентилятор для корпусу Be Quiet! LIGHT WINGS 140mm PWM Triple Pack (BL078) | 2 949 грн. |
Кулер be quiet! Light Wings 140 мм PWM Triple Pack (BL078) | 2 949 грн. |
Комплект вентиляторів BE QUIET! Light Wings 140 PWM 3-Pack (BL078) | 2 949 грн. |
Вентилятор be quiet! LightWings 140 mm PWM 3 ПК (BL078) | 3 126 грн. |
Вентилятор Be quiet! Light Wings 140mm PWM 3 pack (BL078) | 3 126 грн. |
Світиться Трійця
be quiet! Light Wings 140mm PWM Triple-Pack — нова серія вентиляторів німецького бренду з налаштованим ARGB-підсвічуванням. У продажу доступні як окремі вертушки діаметром 12 і 14 см, низькооборотисті з сімома лопатями і високооборотисті з дев'ятьма (для корпусів і процесорних кулерів відповідно), так і потрійні комплекти з LED-контролером на додачу.
Спрямований потік
Більші 14-см вентилятори прикрашені аж двадцятьма світлодіодами по діаметру рамки. При цьому відстань між рамкою і лопатями зменшено до мінімуму, щоб повітряний потік був максимально щільним (тиск 1.5 мм водяного стовпа). На лопатях же передбачені протитурбулентні канавки для зниження шуму — всього 23 дБ при максимальних 1500 об/хв.
Нарізний підшипник
Чотирьохпинове PWM-підключення вентиляторів дозволяє материнській платі автоматично знижувати обороти під час простою ПК. В основу Light Wings покладено зносостійкий підшипник з гвинтовою нарізкою, що витримує до 60 тисяч годин безвідмовної роботи. У місцях кріплення до корпусу розташовані гумові вібропоглинаючі прокладки.
Центральний хаб
Комплектний LED-контролер має шість 5-вольтових портів ARGB, що дозволяє підключити до нього додаткові вентилятори або світлодіодні стрічки. Живиться контролер від SATA-кабелю. А при наявності конектора ARGB-5V безпосередньо на материнській платі, тріо вентиляторів be quiet! Light Wings можна підключити каскадом і управляти їх світінням через програмне забезпечення материнки.
Модификації be quiet! Light Wings 140 PWM Triple Pack
Ціни на be quiet! Light Wings 140 PWM Triple Pack |
---|---|---|---|---|
be quiet! Light Wings White 120 PWM Triple Pack | від 2 649 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! Light Wings 120 PWM Triple Pack | від 2 718 грн. | 11 пропозицій | ||
be quiet! Light Wings White 140 PWM Triple Pack | від 2 849 грн. | 6 пропозицій | ||
be quiet! Light Wings 140 PWM Triple Pack | від 2 949 грн. | 7 пропозицій |