Медіаплеєр Beelink GT-King 4/64 Gb
Відео 3Фото 6 |
Beelink GT-King 4/64 Gb |
|
ТВ-бокс торгової марки Beelink незважаючи на свою компактність (108x16x108 мм) і легка вага (менше 200 грам) претендує на звання просунутого пристрою для мультимедійних розваг. Модель отримала потужний процесор Amlogic S922X, який з легкістю відтворює контент з роздільною здатністю Ultra HD 4k.за додаткову швидкодію відповідають 4 ГБ ОЗП, а достатньо місця для установки необхідної кількості додатків або ігор забезпечить вбудоване сховище на 64 ГБ.
Для підключення до Інтернету медіаплеєр Beelink GT-King 4/64 Gb оснащений як LAN-портом, так і модулем Wi-Fi. Саме доступ до глобальної павутини дозволить розкрити всі можливості пристрою і операційної платформи Android (AOSP), під управлінням якої ТВ-бокс і працює. Користувачам будуть доступні численні програми та онлайн-сервіси, ігри, інтернет-серфінг, перегляд IPTV-телебачення і багато іншого. А завдяки слоту для карт пам'яті і різноманітності дротових інтерфейсів (включаючи USB 3.2 gen1) до медіаплеєра можна підключити носії даних і різні пристрої, включаючи флешки, зовнішні жорсткі диски і т.д. окремо варто відзначити оригінальний дизайн корпусу і наявність зручного пульта з голосовим пошуком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beelink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beelink.
Купити Beelink GT-King 4/64 Gb
Усі ціни 7 →Beelink GT-King 4/64 GB | 4 929 грн. |
Beelink GT King 4/64 + Настройка и сертификат YouTV в подарок! | 4 880 грн. |
Beelink GT-King 4/64GB | 9 840 грн. |
Beelink GT-King 4/64GB | 9 600 грн. |
Beelink GT-King 4/64GB | 9 840 грн. |
Beelink GT-King 4/64GB | 10 080 грн. |
Смарт ТВ-Приставка Beelink GT King 4/64 Гб Android 9.0 Amlogic S922X TV Bo | 7 500 грн. |