Пневматична гвинтівка Beeman Hound GR 4x32
Відео 1Фото 11 |
Beeman Hound GR 4x32 |
|
Збалансована газо-пружинна гвинтівка із системою взводу за допомогою переламування ствола після кожного зробленого пострілу. Модель заточена під розважальну стрілянину і стане чудовим варіантом для новачків, які прагнуть напрацювати навички поводження зі зброєю. Стріляє пневматична рушниця свинцевими кулями поширеного калібру 4.5 мм. Снаряди залишають нарізний ствол зброї з початковою швидкістю польоту близько 365 м/с.
Для зручності утримання гвинтівки під час перезаряджання на стволі передбачається спеціальна пластикова насадка. Ударно-спусковий механізм Beeman Hound GR 4x32 нерегульований, а хід у нього одноступінчастий. Позаду ствольної коробки розташувався повзунок автоматичного запобіжника. Ложе гвинтівки виконане з дерева, сам приклад має симетричні підщечники і гумовий потиличник для ефективного гасіння віддачі. Подібний формат зручний як для правшів, так і для шульг. Також модель обладнали штатними прицільними пристроями відкритого типу — прицільною планкою та мушкою зі вставками з оптоволокна. У комплекті постачання зброї є оптичний приціл Beeman 4х32, що встановлюється на планку «хвост ластівки».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Купити Beeman Hound GR 4x32
Усі ціни 11 →Beeman Hound GP ОП 4x32 | 9 200 грн. |
Beeman Hound GP ОП 4x32 | 9 200 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Beeman Hound GP, 4,5 мм ОП 4x32 (1210GR | 9 430 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Hound GR 4,5 мм ОП (1210GR-1) | 9 430 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman Hound GR 4,5 мм ОП (1210GR-1) 1210GR-1 | 9 430 грн. |