Пневматична гвинтівка Beeman Longhorn 4x32
Відео 2Фото 5 |
Beeman Longhorn 4x32 |
|
Дуже потужна пневматична гвинтівка для любителів спортивної та розважальної стрільби по мішенях. Модель відноситься до розряду однозарядних пружинно-поршневих гвинтівок із системою взводу в бойове положення за допомогою переламування ствола. Потужна пружина і довгий стовбур нарізний розганяють свинцеву кулю калібру 4.5 мм до швидкості 365 м/с на початковому етапі польоту. Також нарізи всередині ствола сприяють веденню точної стрільби на середніх та великих дистанціях.
У конструкції ложі та прикладу моделі застосовується ударостійкий пластик, що характеризується стійкістю до атмосферних впливів та перепадів температур. Завдяки цьому гвинтівка важить набагато менше аналогів із дерев'яним ложем (3.17 кг). Після зведення Beeman Longhorn 4x32 автоматично ставиться на запобіжник. Налаштувати спусковий механізм під себе допомагає система Sportsman rs2 – вона дозволяє регулювати довжину вільного та робочого ходу гачка, а також зусилля спуску. З інших особливостей моделі відзначають зручну пістолетну ручку та наявність у штатній комплектації зброї оптичного прицілу 4х32. Він встановлений на кільцях, які кріпляться на 11 мм базу типу «ластівчин хвіст». При цьому конструкції гвинтівки є спеціальний стопор з амортизатором, який запобігає сповзанню оптики при стрільбі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Купити Beeman Longhorn 4x32
Усі ціни 20 →Beeman Longhorn ОП 4x32 | 7 570 грн. |
Beeman Longhorn 4Х32 Small SET | 7 600 грн. |
Винтовка пневматическая с оптическим прицелом Beeman Longhorn (4х32, 4.5мм | 7 790 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Beeman Longhorn, ОП 4х32 (10617) | 7 790 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Longhorn, 4,5 мм 365 м/с, ОП 4х32 (10617) | 7 790 грн. |